E ÇUDITSHME: Gruaja që u martua me kukull ka bërë një kukull bebe që ajo e quan fëmijën e tyre

Një grua që thotë se ra në dashuri me të dhe u martua me një kukull që nëna e saj i kishte bërë, thotë se tani ka një fëmijë me të. Meirivone Rocha Moraes, 37 vjeç, iu ankua mamasë së saj se ishte beqare dhe donte dikë që të kërcente me të, kështu që ajo nxori gjilpërën dhe fijen e saj dhe krijoi Marcelo.

Ajo tha se ata ranë në dashuri dhe ajo mbeti shtatzënë. Ajo madje pretendoi se kishte shtuar 4 kilogramë gjatë shtatzënisë së saj. Duke mos dashur të lindë jashtë martese, ajo organizoi një martesë para 250 familjarëve dhe miqve përpara se të shkonte në muajin e mjaltit në Rio de Zhaneiro.

Jam Press

Ajo tha se “lindi” një ragdoll të re në një lindje 35-minutëshe në shtëpi, me një mjek dhe infermiere të pranishme. Ajo tha se ishte pa dhimbje. Ai u transmetua drejtpërdrejt në internet me 200 njerëz që e shikonin.

Meirivone tha: “Ishte një ditë e mrekullueshme për mua, shumë e rëndësishme, shumë emocionuese.

“Ai është një njeri që e kam dashur gjithmonë në jetën time. Jeta martesore me të është e mrekullueshme. Ai nuk zihet me mua, nuk debaton dhe thjesht më kupton.

“Marcelo është një bashkëshort i madh dhe besnik. Ai është një burrë i tillë dhe të gjitha gratë e kanë zili.

“Kur mamaja ime bëri Marcelon dhe më prezantoi për herë të parë me të, unë u dashurova me të. Ishte dashuri ne shikim te parë.

“Ishte sepse nuk kisha një kërcimtare forró. Unë do të shkoja në këto kërcime, por nuk do të gjeja gjithmonë një partner.

“Më pas ai hyri në jetën time dhe gjithçka kishte kuptim.

Jam Press

“Dasma ishte një ditë e mrekullueshme për mua, shumë e rëndësishme, shumë emocionuese. Ra shumë shi por ishte i mrekullueshëm.

“Që nga momenti kur eca në rresht deri në fund, ishte thjesht e bukur.

“Më pas shkova në natën e dasmës me bashkëshortin tim Marcelo dhe e shijuam shumë natën tonë të dasmës.

“Ai ka kaq shumë cilësi të shkëlqyera, por e vetmja e keqe është se ai është dembel. Ai nuk punon fare. Por unë jam një luftëtar dhe e vazhdoj për ne.

“Është e vërtetë, Marcelo më la shtatzënë. Ai nuk kujdesej për veten dhe nuk përdorte prezervativ.

Jam Press

“Ai më la shtatzënë. E bëra testin – ishte pozitiv. Nuk mund ta besoja.’

“Nuk i ndjeva kontraktimet me dhimbje. Duke parë placentën, kordonin e kërthizës dhe gjakun e bëri gjithçka të vërtetë.

“Ai ishte këtu në 35 minuta dhe është i mrekullueshëm. Më shqetëson vërtet kur njerëzit thonë se kjo është e rreme. Më zemëron kaq shumë.

“Unë jam një grua me karakter. Babai im, nëna ime më mësuan të jem i sinqertë, të jem njeri i mirë dhe të mos dua të përfitoj nga asgjë.

LEXO EDHE:

Back to top button