Ekspertiza mjeko-ligjore e konfirmon: Elia Zaharia ka shenja në duar dhe krah

Ekspertiza mjeko-ligjore e konfirmon: Elia Zaharia ka shenja në duar dhe krah

Përfundon aktekspertimi mjekoligjor i Elia Zaharias. Janë konstatuar shenja dhune ne dore dhe krah…


“Ke rrahur babin tim, të ka mbajtur me bukë. Je pa shkollë”, debati mes Princ Lekës dhe Elia Zaharisë

Është publikuar në rrjet sherri mes Princ Lekës dhe Elia Zaharisë që ka degraduar në dhunë fizike.

Në videon e publikuar në rrjet, shihet teksa Elia Zaharia dhunon Princ Lekën duke e akuzuar se i ka rrahur babanë. Ajo hedh një sërë akuzash, teksa Princ Leka filmon.

“Ke prekur me dorë babin tim që të ka mbajtur me bukë. I ke gjuajtur babit që është 70 vjeç. I ke gjuajtur babit tim, do të çoj në gjyq ty mos bëj viktimën. Të rrahësh ti babain tim. Ti s’ke shkollë, ke vetëm katër klasë shkollë. Ti ke falsifikuar provat, i ke thënë shtetit shqiptar që je i shkolluar”-dëgjohet të thotë Elia.

LEXO EDHE:

Back to top button