Fero me Arbenitën në Dubai. Ana tjetër e modeles: Hajt e trent, hajt!

Fero dhe Arbenita po kalojnë pushimet e tyre në Emiratet e Bashkuara Arabe.

Ata po shijojnë vendin luksoz të Dubait, teksa nuk ndalojnë imazhe nga atje. Si rrallëherë, Fero na e tregoi edhe një anë tjetër të bukuroshes. Reperi ka publikuar video story ku Arbenita shfaqej shumë energjike duke e ngacmuar reperin.

Në një moment ai i drejtohet duke i thënë :”Hajt e trentë hajt”. Ndryshe, ata janë prindër të një vajze.

LEXO EDHE:

Back to top button