FOTO | Skandal në tapetin e kuq në Kanë: Një këngëtare e njohur në një debat të ashpër me një roje sigurie

FOTO | Skandal në tapetin e kuq në Kanë: Një këngëtare e njohur në një debat të ashpër me një roje sigurie

Këngëtarja Kelly Rowland shkaktoi një skandal në Festivalin e Filmit në Kanë , në premierën e filmit francez “Marcello Mio”. Ajo është fotografuar duke u debatuar ashpër me një pjesëtar të sigurimit teksa po ecte në tapetin e kuq.

Këngëtarja Kelly Rowland shkaktoi një skandal në Festivalin e Filmit në Kanë , në premierën e filmit francez “Marcello Mio”. Ajo është fotografuar duke u debatuar ashpër me një pjesëtar të sigurimit teksa po ecte në tapetin e kuq.

Kelly kishte veshur një fustan elegant të kuq për këtë rast, por në vend të pamjes, ajo tërhoqi vëmendjen me sjelljen e saj. Gjegjësisht, teksa po ngjitej shkallëve për në teatër, ajo u debatua verbalisht me një roje sigurie.

Foto: jo, Linja e kreditit: Eventpress Koçan / imago stock&people / Profimedia

Kelly u shfaq e tërbuar dhe ngriti gishtin për të këshilluar gruan para turmës. Sigurimi po i tregonin diçka, por këngëtarja vazhdoi të ngjiste shkallët. Për momentin nuk dihet se çfarë e ka shkaktuar këtë konflikt. Kjo nuk është hera e parë që Kelly e shfaq pakënaqësinë e saj në publik.

Kelly u largua nga emisioni Today këtë shkurt. U pretendua se ajo u largua nga emisioni me prezantuesen Hoda Kotb sepse ishte e pakënaqur me veshjet e saj, duke bërë që Rita Ora të ndërhynte si zëvendësuese në minutën e fundit.

Foto: jo, Linja e kreditit: Manuele Mangiarotti / ipa-agency / IPA / Profimedia

Megjithatë, burimet kanë pohuar që atëherë se Kelly në fakt u largua nga emisioni për shkak të “mosrespektit” të bashkë-prezantueses së Hodës, Savannah Guthrie ndaj saj, e cila në mënyrë “agresive” e pyeti për ish-bashkëjetën e saj Beyonce në vend që ta pyeste këngëtaren për të në filmin e ri. “Mea culpa”, të cilën ajo duhej ta promovonte atje.

Një burim i tha gazetës në atë kohë se Kelly dhe ekipi i saj nuk do të pranonin një intervistë që përfshinte pyetje rreth Beyoncé dhe Destiny’s Child sepse “ajo dëshiron ta lërë pas saj” dhe të vazhdojë me karrierën e saj. Por emisioni Sot në përgjithësi nuk pajtohet se temat e intervistave duhet të jenë jashtë kufijve.

LEXO EDHE:

Back to top button