Gjendet pa shenja jete një person në vikend-shtëpi në Mavrovë

Gjendet pa shenja jete një person në vikend-shtëpi në Mavrovë

Dje në Njësinë e Policisë së Mavrovës është raportuar se në një vikend- shtëpi në lagjen Hanet e Mavrovës, komuna Mavrovë dhe Rostushë është gjetur pa shenja jete S.N.(86) nga Leunova, me vendbanim në Shkup. Ekipi i Ndihmës së Shpejtë ka konstatuar vdekjen pa shenja të dukshme dhune dhe me urdhër të Prokurorit Publik, trupi i pajetë i të ndjerit është dërguar për obduksion.

LEXO EDHE:

Back to top button