Grabitje në një farmaci në Shkup

Grabitje në një farmaci në Shkup

Me datë 20.10.2022 në ora 20:05, në SVR Shkup është raportuar se në një barnatore në rrugën “Vasil Glavinov”, një person ka kanosur punonjësin dhe ka marrë para nga qarkullimi ditore.

LEXO EDHE:

Back to top button