Hoxhë Shefqet Krasniqi befason xhematin, pozon në një veturë luksoze

Hoxhë Shefqet Krasniqi befason xhematin, pozon në një veturë luksoze

Hoxha i njohur, Shefqet Krasniqi ka befasuar me fotografitë e reja në rrjetet sociale.

Si asnjëherë më parë, Krasniqi ka pozuar në veturën e markës luksoze McLauren.

Biznesmeni i njohur, Burim Piraj ka publikuar disa foto krah hoxhës Krasniqi dhe ka pyetur se “a është hallall hoxha Dr. Shefqet Krasniqi me bo gara me McLaren?”.

LEXO EDHE:

Back to top button