Bashkëshortja e denoncon për dhunë, arrestohet 35 vjeçari nga Sellarca e Tetovës

“Dje (3-shkurt) rreth orës 11.00 efektivët e policisë të SPB Tetovë-Departamenti i Punëve të Brendshme Gostivar, e kanë privuar nga liria personin R.M. (35) nga Sellarce e Epërme e Tetovës, i cili më herët kishte qenë i raportuar nga gruaja e tij me të cilën nuk kanë pasur kurrorë se në shtëpinë e tyre e kishte sulmuar fizikisht”, njoftojnë nga SPB-Tetovë..

Personi R.M. është ndaluar nga policia për pastrimin dhe dokumentimin e rastit, pas çka do të përgatitet parashtresë adekuate.

 

 

LEXO EDHE:

Back to top button