Hyri në zyrën e drejtorit të shkollës me armë, arrestohet

Një person është arrestuar në Viti, pasi me armë në brez ka hyrë në zyrën e drejtorit të shkollës. Njësiti policor ka reaguar menjëherë dhe i ka konfiskuar një pistoletë me 10 copë fishekë. Me konsultim të prokurorit i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt.

 

LEXO EDHE:

Back to top button