Ismail Jahoski në foto me Mickoskin dhe deputetët e VLEN

Ismail Jahoski në foto me Mickoskin dhe deputetët e VLEN

Deputeti i VLEN, Fatmir Limani në facebookun e tij ka shpërndarë një foto me mandatarin Mickoski, Izet Mexhitin dhe me deputetin e Frontit Evropian Ismail Jahoskin. Në përshkrimin e fotos Limani nuk ka shkruar asgjë përveç një pikëpyetje, duke lënë haspisë për spekulime se ndoshta deputeti Jahoski ka kaluar në VLEN./Alsat.mk

LEXO EDHE:

Back to top button