Janë arrestuar tetë dilerë të drogës në Kavadar

Mbrëmjen e djeshme policia ka kryer disa aksione në rajonin e Kavadarit. Zëdhënësi i Ministrisë së Punëve të Brendshme, Toni Angellovski sot tha se janë arrestuar gjithsej tetë persona për trafikim me lëndë narkotike.

“Është konfiskuar marijuhanë, hashish, kokain, dhe gjatë ditës së sotme të gjithë këto persona do të paraqiten para gjykatësit në procedurë paraprake, që të sanksionohen”, tha Angellovski nga Kavadarci.

LEXO EDHE:

Back to top button