Kapet me 1.2 kg kokainë në Lezhë, arrestohet 50-vjeçarja!

Lezhë- Vihet në pranga një 50-vjeçare si dhe shpallet në kërkim ish-bashkëshorti i saj, për shkak se akuzohen për trafikim kokaine.

- Advertisment -

E arrestuara është Vera Preka., 50 vjeçe, banues në Ishull, Lezhë. Gjithashtu u shpall në kërkim ish-bashkëshorti i saj, shtetasi Dod Markvukaj., 52 vjeç, banues në Ishull, Lezhë, i dënuar më parë për vjedhje, i cili ishte me masë sigurie “Arrest në shtëpi, për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve”.

LEXO EDHE:

Back to top button