Komisioni maqedonas-bullgar, s’ka marrëveshje për Goce Dellçevin

Nuk ka marrëveshje mes Maqedonisë dhe Bullgarisë për Goce Dellçevin, as pas dy ditë takime të komisionit të përbashkët të dyja vendeve. Është diskutuar për propozime dhe ide të reja për zgjidhjen e kontesteve, por krerët e komisionit nuk zbulojnë detaje.

- Advertisements -

LEXO EDHE:

Back to top button