Konfiskohen lloje të ndryshe të drogave në Gjilan, dy të arrestuar

Dy persona janë arrestuar në Gjilan, te të cilët gjatë kontrollit njësiti relevant policor ka gjet dhe sekuestruar 15.5 gram substanca të dyshuara të llojit Kokainë, 1.4 gram substanca të dyshuara narkotike të llojit Marihuanë, 1.3 gram substanca të dyshuara narkotike të llojit Hashash, një tabletë Ekstazi, 1 peshore digjitale, 3 grindera për marihuanë, 365 euro dhe 20 franga.

Të dyshuarit pas intervistimit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje për 48 orë./KosovaPress

LEXO EDHE:

Back to top button