Kontroll i “rrept” ndaj yllit të Portugalisë

Në rrjetet sociale u shfaq edhe një video tjetër që idhet me yllin kryesor të Portugalisë, Kristiano Ronaldo. Gjatë arritjes së futbollistëve në stadiumin e Budapestës, për sfidën Hungari – Portugali, një person që ka detyrë për mirëmbajtjen e rendit, ishte në rolin kryesor.

- Advertisements -

Ai vendosi që të legitimojë yllin më të madh të kombëtares së Portugalisë, Kristano Ronaldon.

Ky i fundit nuk shkaktoi asnjë problem dhe në mënyrë të kulturuar I lejoi sigurimit që të kryen punën e vet.

 

LEXO EDHE:

Back to top button