Kosovë, shqiptohen 690 gjoba për mosrespektim të masave COVID-19

Qytetarët kosovarë po vazhdojnë të mos respektojnë masat antiCOVID-19, thuhet në raportin e policisë nga ku njoftojnë se gjatë 24 orëve të fundit policia ka shqiptuar 690 gjoba për mosrespektim të masave.

- Advertisment -

Ndërkohë që në raportin e fundit të Instituti Kombëtar të Shëndetësisë Publike të Kosovës është raportuar për 5 vdekje dhe 329 raste të reja me COVID-19.

LEXO EDHE:

Back to top button