KRRE-ja përgatit çmimet e reja të derivateve të naftës


Komisioni Rregullator për Energjetikë (KRRE) gjatë ditës së sotme pritet të shpall çmimet e reja të derivateve të naftës të cilat do të hyjnë në fuqi nga mesnata dhe do të vlejnë deri të hënën e ardhshme.

Me vendim të KRRE-së javën e kaluar çmimet me pakicë të Euro Super-BS98 dhe Euro Super BS-95 u shtrenjtuan për gjysmë denari derisa çmimi i dizelit mbeti i njëjtë.

LEXO EDHE:

Back to top button