Linda vazhdon të tregojë linjat nga Amerika

Linda vazhdon të tregojë linjat nga Amerika

Këngëtarja kosovare Lindita Halimi ka vazhduar që të tregojë asetet e saj nga Amerika.

Këngëtarja këto ditë vazhdimisht është parë duke marrë diell buzë një pishine në Atalanta teksa ka bërë poza në bikine të kuqe dhe rozë.

 

Këtu nuk mungojnë edhe paraqitjet e saj me veshje të përditshme si më xhinse dhe triko të shkurtra ku ajo poshtë këtyre fotografive shkruan se është një “yll roku i lindur”.

 

Kujtojmë se Lindita në Amerikë më shumë është marrë me zejen e trajnerës së fitnesit sesa me muzikë.

LEXO EDHE:

Back to top button