Lirohen producenti dhe drejtori i Shtëpisë së Kulturës në Bujanoc

Lirohen producenti dhe drejtori i Shtëpisë së Kulturës në Bujanoc

Producenti dhe aktori Gani Veseli, përmes një shkrimi në facebook, ka bërë të ditur se janë liruar së bashku me drejtorin e Shtëpisë së Kulturës, Jetmir Ismaili, shkruan Alsat.

Ata u liruan pasi u arrestuan nga policia serbe, për shfaqjen e dy filmave që pritej të ishte nesër, e që ishin financuar nga Qeveria e Republikës së Kosovës./ Alsat.mk

LEXO EDHE:

Back to top button