MatoLale dhe Ronela Hajati publikojnë klipin e duetit “Papi Chulo”

MatoLale dhe Ronela Hajati publikojnë klipin e duetit “Papi Chulo”

“Papi Chulo” është titulli i këngës që ka ardhur si bashkëpunim ndërmjet MatoLale dhe Ronela Hajati.

Projekti është kompletuar edhe nga ana vizuale me një videoklip që dominohet nga disa bukuroshe me bikini që vallëzojnë në prapavijë.

Kënga është realizim i Edlir Begollit që e ka bërë edhe ‘beat-in’ e saj dhe pritet të pëlqehet nga fansat e dyshes.

Tekstin e ka shkruar MatoLale dhe është një këngë ritmike që i përshtatet sezonit.

Për anën vizuale është angazhuar Max Production që e ka xhiruar videon muzikore të këngës “Papi Chulo”.

LEXO EDHE:

Back to top button