Mbulohet deputetja e Kosovës: Allahu ua shpërbleftë mundimet

Deputetja e Unionit Socialdemokrat, Duda Balje, ka publikuar disa fotografi me mbulesë

- Advertisements -

Balje në profilin e saj në Instagram, ka publikuar dy fotografi ku shihet me mbulesë.

Ajo është komentuar shumë edhe për veshjen e saj dhe paraqitjen në publik, por kësaj radhe duket krejtësisht ndryshe.

“Allahu ua shpërbleftë mundimet”, ka shkruar Balje në njërën prej fotografive të postuara.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DudaBalje (@duda.balje)

LEXO EDHE:

Back to top button