Mbytet një pushues nga Kosova në plazhin e Velipojës


Një pushues nga Kosova, ende i paidentifikuar ka humbur jetën sot në plazhin e Velipojës.

Mësohet se 75-vjeçari ka shfaqur probleme shëndetësore teksa ishte në ujë dhe ndonëse u nxor i gjallë në breg, ai ndërroi jetë pa mundur të marrë ndihmën mjekësore.

Trupi i pajetë do të dërgohet në morgun e spitalit rajonal të Shkodrës./tch/

LEXO EDHE:

Back to top button