Me ndryshimin e ri në pamje, Ana Kabashi mahnit me disa poza

Me ndryshimin e ri në pamje, Ana Kabashi mahnit me disa poza

Ajo së fundmi ka bërë një ndryshim të ri në pamje dhe për këtë është duke u komentuar në masë të madhe.

Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur shqiptare, Ana Kabashi, e cila shquhet për guximin dhe ndryshimet që bën.

Artistja nga Peja këtë herë ka bërë flokët e kuqe në ngjyrë portokalli, gjersa e bëjnë të duket edhe më e veçantë.

Foto: Screenshot/Instagram

Autorja e këngës “Dashni” krahas flokëve ka marrë vëmendje edhe me një nga paraqitjet me një kostum të ngjashëm.

Bukuroshja ka vënë në pah fizikun e mahnitshëm, gjersa është përshtatur edhe me stinën e vjeshtës.

LEXO EDHE:

Back to top button