Mediat “thyejn drynin” e TEC-Manastir-it

Mediat “thyejn drynin” e TEC-Manastir-it

Shteti hapi dyert e termocentralit TEC-Manastir dhe ftoi mediat për të parë nga afër objektin më të madh të prodhimit të energjisë elektrike në vend ku gjenerohet 90% e kapacitetit energjetik./ Alsat.mk
 

LEXO EDHE:

Back to top button