Messi i zemëruar me Agueron pasi fitoi Kupën e Botës 2022

Serhio Aguero, ka zbuluar se Lionel Mesit nuk i pëlqente mënyra se si festoi triumfin e Argjentinës në Kupën e Botës 2022.

“Pas fitores kam pirë shumë dhe nuk kam ngrënë. Ne jemi bërë kampionë bote. Messi ishte i zemëruar me mua dhe vazhdimisht kërkonte që të ndaloja. Por si ta bëjmë nëse ka ndodhur një ngjarje e tillë. Unë isha jashtëzakonisht i lumtur në atë moment”, raporton ai për Goal.com.

LEXO EDHE:

Back to top button