Miliarderi Bill Gates me një të dashur të re në tapetin e kuq

Paula është e veja e ish-drejtorit ekzekutiv të Oracle, Mark Hurd

Gates u divorcua nga gruaja e tij Melinda në maj 2021 pas 27 vitesh martesë, dhe divorci u finalizua në gusht të të njëjtit vit. Bill dhe Paula u panë së bashku vetëm një vit pas divorcit të miliarderit dhe ata konfirmuan lidhjen e tyre në vitin 2023.

LEXO EDHE:

Back to top button