Modelja e njohur shqiptare, Arbenita ka publikuar disa foto që nuk mund të kalonin pa tërhequr vëmendjen

Ismajli postoi në llogarinë e saj në Instagram një set të ri fotografish, në të cilat nuk mund të mos bien bien në sy format e saj joshëse.

E veshur me një fustan të shkurtër dhe të hapur në pjesën e shpinës dhe nga njëra këmbë, Arbenita dukej më në formë se asnjëherë më parë. Pamja e saj u kompletua me një palë sandale me taka teksa shihet edhe me makijazh të theksuar në fytyrë.

Kujtojmë që Arbenita mbetet e angazhuar me projekte në botën e modës. Ajo gjithashtu është imazh i markave të ndryshme. Përveç karrierës, modelja është e përkushtuar edhe ndaj jetës private, ajo është e martuar me reperin, Fero me të cilin ka një vajzë.

LEXO EDHE:

Back to top button