Moti me vranësira dhe reshje të kohëpaskohshme të shiut

Moti sot do të jetë me vranësira dhe reshje të kohëpaskohshme të shiut, posaçërisht në orët e pasdites. Temperatura e mëngjesit do të sillet prej 7 deri në 12 gradë, ndërsa ajo e ditës nga 13 deri në 17 gradë Celsius.

- Advertisements -

Në Shkup dhe rrethinë do të mbaj mot i ngjashëm, me vranësira dhe reshje të kohëpaskohshme. Temperatura e mëngjesit do të ulet në 12 ndërsa ajo e ditës do të arrij deri më 17 gradë Celsius.

LEXO EDHE:

Back to top button