Moti sot me diell dhe vranësira të vogla, temperatura deri më 19 gradë

Në mbarë vendin sot do të mbaj mot me diell dhe vranësira të vogla, paradite nëpër disa lugina do të ketë paraqitje të mjegullës. Temperatura maksimale do të sillet në interval prej 11 deri në 19 gradë Celsiusë.

Edhe në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë me diell dhe vranësira të vogla. Temperatura maksimale do të arrij në 13 gradë Celsiusë.

 

 

 

LEXO EDHE:

Back to top button