Moti sot me vranësira dhe reshje shiu

Moti sot do të jetë me vranësira dhe reshje shiu. Në vendet e larta malore do të ketë kushte për reshje bore.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej -2 deri në 4 gradë, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 8 deri në 13 gradë celsius.

Mot me vranësira dhe reshje shiu pritet të ketë edhe gjatë ditës së nesërme.

LEXO EDHE:

Back to top button