Moti sot me vranësira, ulje drastike e temperaturave

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira, ndërsa nëpër luginat e vendit do të ketë kushte për rënie të mjegullave.

- Advertisements -

Temperaturat minimale do të ulen deri në -3, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 14 deri më 21 gradë Celsius.

Nesër moti do të jetë i qëndrueshëm ku do të fryjë edhe një erë e lehtë verilindore.

LEXO EDHE:

Back to top button