Nga sot fillon stina e vjeshtës

Nga sot fillon stina e vjeshtës

23 shtatori shënon përfundimin e stinës së verës dhe stinës së vjeshtës.

Vjeshta saktësisht ka hyrë në orën 02:04 min.

LEXO EDHE:

Back to top button