Një viktimë nga rrufeja, përmbytje në të gjithë vendin, çfarë do të ndodhë në vijim me motin në Shqipëri

Një viktimë nga rrufeja, përmbytje në të gjithë vendin, çfarë do të ndodhë në vijim me motin në Shqipëri

Prej 24 orësh e gjithë Shqipëria është në kaos për shkak të motit të keq, i cili ka shkaktuar edhe viktima nga goditja e rrufesë.

Ndërkohë që edhe orët në vijim Shqipëria do të vijojë të jetë nën pushtetin e shiut por me intensitet më të ulët.

Edhe në orët në vijim pritet që të kemi reshje shiu me një intensitet të dobët, por që do të vijnë duke u shtuar gjatë orëve të natës.

Gjatë ditës së nesërme pritet që në të gjithë territorin të kemi të njëjtën situatë, ku priten reshje të dendura shiu, por dhe shkarkesa elektrike.

Sa i përket temperaturave do të vijojnë të jenë të njëjta si ditën e sotme.

LEXO EDHE:

Back to top button