Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

Moti sot do të jetë me diell dhe shumë i ngrohtë, pasdite me vranësira të ulëta deri në mesatare lokale. Temperatura minimale do të jetë në intervalin prej 11 deri në 19, ndërsa ajo maksimale do të arrijë nga 31 deri në 38 gradë.

Në Shkup moti do të jetë me diell dhe shumë ngrohtë, pasdite me vranësira të vogla deri mesatare. Temperatura minimale do të zbresë deri në 17, ndërsa ajo maksimale do të arrijë deri në 36 gradë.

LEXO EDHE:

Back to top button