Parashikimi i motit për ditën e sotme 07.12.2023

Parashikimi i motit për ditën e sotme 07.12.2023

Vranësirë ​​dhe ftohtë me reshje bore në male dhe reshje shiu në zonat e ulëta. Pasdite do të fillojë të fryjë erë e fortë veriore dhe reshjet e shiut do të kalojnë në borë në disa nga vendet më të larta. Në pjesët perëndimore reshjet do të jenë më të shumta.

Vranësira me reshje shiu në Shkup. Në pjesët më të larta të luginës reshjet pasdite do të kalojnë në borë. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare veriore.

 

LEXO EDHE:

Back to top button