Qeni mahniti mbi 8 milionë njerëz – Ai u fut në një pishinë, më pas u përpoq të bindte pronarin që t’i bashkohej

Golden Retriever njihet si një nga qentë më miqësorë. Kjo është një nga arsyet pse ai është shumë i pëlqyer në të gjithë botën, veçanërisht në familjet me fëmijë, sepse është i durueshëm dhe tolerant, ndaj shkon mirë me ta.

Golden Retriever Grace është bërë e njohur në TikTok për shkak të trukeve që ajo përdor për të detyruar pronarin e saj të futet në pishinë.

Edhe pse duket të jetë i ftohtë teksa është ulur në pishinë, sapo gruaja i afrohet për të ndihmuar qenin të dalë, ai gjendet në mes të pishinës duke pritur që ajo të hyjë.

– E di që duket i mjerë, sikur dridhet dhe dëshiron të dalë, por shiko si po përpiqet të më futë në pishinë, ka shkruar gruaja në videon që është parë mbi 8 milionë herë.

@itsmethatmom Dog Days #Pool dog #goldenretrieverlife ♬ Livin’ My Best Life – Dylan Scott

 

LEXO EDHE:

Back to top button