Rama i dedikon kohën familjes në fundjavë, shfaqet me djalin në një qendër tregtare

Rama i dedikon kohën familjes në fundjavë, shfaqet me djalin në një qendër tregtare

Këtë fundjavë që lamë pas, kryeministri i Shqipërisë Edi Rama zgjodhi ta kalonte në kryeqytet. Ai është parë teksa shoqëronte të birin, Zaho në një prej qendrave tregtare.

Rama u fotografua teksa qëndronte i ulur në një bar, ndërkohë i biri po luante me lojërat e tij të preferuara.

Mesa duket, kryeministri ka zgjedhur që fundjavat t’ia dedikojë familjes, duke e lënë për pak momente politikën dhe punën./abcnews

LEXO EDHE:

Back to top button