Rap-artisti i njohur nga Ferizaj, 2 Ton, ka prezantuar sot projektin e ri muzikor

Rap-artisti i njohur nga Ferizaj, 2 Ton, ka prezantuar sot projektin e ri muzikor

“Nostalgji” mban titullin kënga, të cilën e ka sjell të kompletuar edhe nga ana vizuale.

Teksti dhe melodia është realizuar nga vet këngëtari me producim nga Dardd.

Foto: Screenshot/YouTube

Kjo këngë është me plot ritëm, e realizuar pikërisht për stinën e verës, që besohet se do të pëlqehet edhe nga publiku.

Të plotë tashmë mund ta gjeni edhe në platformën YouTube, në kanalin zyrtar të Arton Avdylit (emri i vërtetë).

Foto: Screenshot/YouTube

I njëjti këtë vit ka qenë shumë i angazhuar në muzikë, pasi disa muaj më parë solli albumin “Passion” me disa këngë.

Në mesin e tyre pati edhe disa bashkëpunime me emra të njohur përfshirë artistët, Majk dhe Bllek.

LEXO EDHE:

Back to top button