Regjistrohen lëkundje tërmeti në Shqipëri

Lëkundje tërmeti janë ndjerë pak më parë në Tiranë dhe Durrës. Të dhënat paraprake tregojnë se magnituda ka qenë 3.3, ndërsa epiqendra në afërsi të Tiranës. Thellësia ka qenë 2 km.

- Advertisment -

LEXO EDHE:

Back to top button