Rita Ora mbulon fytyrën me kristale

Rita Ora mbulon fytyrën me kristale

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Rita Ora, përherë komentohet për lëvizjet e saj. Po kështu edhe e ëma e saj, e cila njihet për komentet unike dhe tejet interesante në postimet e së bijës.

Ylli shqiptar së fundmi ka publikuar imazhe ku shihet e mbuluar me kristale, po sikurse një labirint. Ngajshëm edhe e ka vënë mbishkrimin në fotot e publikuara.

Menjëherë ka reaguar Vera Ora, e cila i la këtë koment:

LEXO EDHE:

Back to top button