Rrjeti i madh i dyqaneve për produkte të shtëpisë Comodita Home po rritet akoma më tepër, tash me dyqan të ri në Shkup, në Saraj

Rrjeti i madh i dyqaneve për produkte të shtëpisë Comodita Home po rritet akoma më tepër, tash me dyqan të ri në Shkup, në Saraj

Тë premten (24 nëntor), Comodita Home hap dyqanin e 24 në Maqedoni, në Saraj në Shkup. Hapja e madhe do të bëhet në orën 10, ku Comodita Home hap dyert për të gjithë klientët e saj me shumë befasi, dhurata e zbritje deri në 75% në të gjitha kategoritë e produkteve.

Klientët kanë mundësinë të marrin dyshek Comodita me çmime atraktive duke filluar nga 2999 denarë. Për të gjithë ata që duan të rifreskojnë dhomën e tyre të gjumit, përfitoni nga zbritja deri në 75% në shumë produkte të dhomës së gjumit si: jorgan, jastëk, sete çarçafësh, sete mbulesash shtrati, sete të rrobave të banjos apo batanije nga më të ndryshmet. Por, edhe kuzhinën mos e lini pa e kompletuar me produkte nga gama e gjerë që ofron Comodita Home me zbritje. Koleksioni më i ri i aksesorëve do të ndriçojë dhe zbukurojë çdo ambient të shtëpisë tuaj.

Për hapjen e dyqanit tonë të ri, për blerësit tanë kemi ofertë speciale në dyshekun Memory i cili mund të bëhet i juaji me zbritje prej 50 % si dhe 50 euro shtesë për dyshekun tuaj të vjetër. Dhe kjo nuk është e gjitha, transporti është i mundësuar nga ana e Comodita Home. Ne ju marrim dyshekun e vjetër dhe ju sjellin dyshekun e ri!

Ejani më 24 nëntor dhe zbuloni të gjitha befasitë, ofertat dhe zbritjet në hapjen e madhe të dyqanit Comodita Home në Shkup në Saraj, përballë marketit Saraj.

LEXO EDHE:

Back to top button