Selena debat të ashpër me një roje sigurie njerëzit pretendojnë se ai shtyu fansat në koncert

Selena debat të ashpër me një roje sigurie njerëzit pretendojnë se ai shtyu fansat në koncert

Përkatësisht, gjatë mbërritjes në koncertin në Paris, këngëtarja u pa në një debat të ashpër me rojën e sigurisë që e shoqëronte. Ende nuk dihet se cila është arsyeja e reagimit të saj të dhunshëm, megjithatë janë spekuluar dy arsye.

Përdoruesit e rrjeteve sociale spekuluan se personi në video ishte pjesë e sigurisë së saj personale pasi u pa duke e ndjekur disa herë gjatë koncertit dhe se vonesa në koncert ishte arsyeja pse nisi zënka.

Siç transmeton TMZ, mediat kanë kontaktuar përfaqësuesit e saj, por ata nuk kanë dhënë asnjë deklaratë për këtë situatë.

Megjithatë, shumë të tjerë e lavdëruan Selenan në rrjetet sociale, pasi dyshohet se i ka mbrojtur fansat nga roja e sigurisë që i ka shtyrë gjatë takimit. Më vonë, fansat pretenduan se roja po e shoqëronte shoqen e saj, Raquelle Stevens.
Gomez ishte një nga të famshmit e shumtë që ndoqi performancën e Beyonce në turneun e ri, ‘Renaissance’, që ka nisur më 10 maj. Natalie Portman, Kris Jenner e Lenny Kravitz, janë të famshmit tjerë pjesëmarrës.

 

LEXO EDHE:

Back to top button