Shfaqet “Interes” në mes të Dafina Zeqirit dhe Elinelit

Shfaqet “Interes” në mes të Dafina Zeqirit dhe Elinelit

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Dafina Zeqiri ka publikuar videoklipin e këngës së re në bashkëpunim me këngëtarin Elinel.

Lajmin e ka bërë të ditur vet Dafina përmes faqes së saj në Instagram.

Kënga që u publikua para disa ditëve titullohet “Interes” dhe ka marrë pëlqimin e publikut pasi shumë fansa e komplimentuan këngëtaren përmes rrjeteve sociale.

Përveç fansave edhe shumë kolegë të yllit, përmes komenteve, kanë shkruar fjalë të mira për këngën e re të saj.

LEXO EDHE:

Back to top button