Shqipëra me një këmbë në Berlin – Fitojnë bindshëm ndaj Çekisë

Shqipëra me një këmbë në Berlin - Fitojnë bindshëm ndaj Çekisë

Shqipëria fitoi sonte binshëm ndaj Çekisë me 3:0, duke bërë kështu që të jetë një hap afër Kampionatit Evropian 2024, shkruan Alsat.

Golat u shënunan nga shqiptarët e Maqedonisë së Veriut, nga shkupjani Jasir Asani dhe nga kumanovari Taulant Seferi./ Alsat.mk

LEXO EDHE:

Back to top button