Shqipëri, 694 raste të reja me COVID dhe 6 viktima

Shqipëria shënon një tjetër rekord negativ për sa u përket infektimeve me covid-19. Gjatë 24 orëve të fundit në në Shqipëri kanë rezultuar pozitivë me virusin SARS COV2, 694 qytetarë. Në 24 orët e fundit, kanë humbur jetën 6 qytetarë, ndërsa janë shëruar 351 persona.

- Advertisements -

LEXO EDHE:

Back to top button