S’ka koorum në seancën për rrëzimin e Qeverisë, kaq deputetë janë

Seanca për mocionin e votëbesimit në Kuvendin e RMV-së, vazhdoi por u konstatua se në sallë kishte vetëm 60 deputetë, dhe nuk ka koorum, shkruan Alsat.

Në sallë nuk ishin as ministrat dhe as kryeministri.

Drejtuesi i seancës nënkryetari i Kuvendit Fadil Zendeli tha se seanca do të vazhdojë brenda ditës, për kohën do të ketë njoftim shtesë./ Alsat.mk

LEXO EDHE:

Back to top button