Sot nis panairi i mjaltit në Shkup

Panairi i dytë i bletarëve nga Maqedonia e Veriut do të mbahet nga sot deri të dielën në Qendrën e Shkupit, respektivisht në sheshin “Maqedonia”.

- Advertisment -

Nikoqir i panairit është Qyteti i Shkupit, ndërsa panairi organizohet nga Federata e Bletarëve të Maqedonisë.

Në panair do të ekspozohen prodhime të bletëve, mjaltë dhe pajisje për bletarët.

LEXO EDHE:

Back to top button