fbpx

Specialja vijon intervistimin e Ahmetit


Është duke vazhduar intervistimi i kryetarit të BDI-së, Ali Ahmeti. Ky i fundit që katër orë po intervistohet në cilësinë e dëshmitarit nga Gjykata Speciale, raporton KosovaPress. Intervistimi i tij ka filluar në ora 9 e 30 dhe do të vazhdojë edhe nesër. Intervistimi i Ahmetit është duke u bërë në objektin e EULEX-it në Prishtinë.

LEXO EDHE:

Back to top button