Sulmohen gazetarët në veri të Kosovës

Qytetarët kanë sulmuar gazetarët dhe kameramanët në Mitrovicën e Veriut, raporton T7 nga vendi i ngjarjes.

- Advertisements -

Policia e Kosovës ka vazhduar aksionin kundër kontrabandës në Mitrovicën e Veriut ku ka hasur në rezistencë nga serbët lokalë atje.

Për më tepër, në Lagjen e Boshnjakëve janë sulmuar edhe gazetarët dhe kameramanët që po qëndrojnë në vendin e ngjarjes.

LEXO EDHE:

Back to top button