Super Argjentina, dyfishohen shifrat ndaj Francës

Argjentina nuk di të ndalet në këtë finale të madhe.

Një super aksion i nisur nga Messi dhe i finalizuar mrekullisht nga Angel Di Maria.

Në minutën e 36-të, Argjentina shënon edhe golin e dytë ndaj Francës.

LEXO EDHE:

Back to top button